Oferty pracy

Poszukujemy osobę do pracy na stanowisko MISTRZ DS. CIEPŁOWNICTWA

Wymagane kwalifikacje:

-wykształcenie średnie lub wyższe

-Min. 5 lat doświadczenia przy budowie węzłów i prac na sieci ciepłowniczej

-Min 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem

Dodatkowe atuty:

-uprawnienia budowlane o specjalności instalacyjnej bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

-Zdolność kosztorysowania w programie NORMA

-prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Wynagrodzenie brutto : 3300 zł.

Szeroki pakiet  w zakresie korzystania ze środków ZFŚS.

Ogólny zakres obowiązków:

Administrowanie siecią ciepłowniczą i węzłami cieplnymi zakładu, utrzymywanie w stałej zdolności technicznej, sporządzanie miesięcznych raportów odnośnie zużycia energii cieplnej, kontrola prac remontowych, uczestniczenie w odbiorach po remontach, modernizacjach i inwestycjach.

Zapraszamy do współpracy  osoby odznaczające się: dokładnością, dbałością o jakość, dobrą organizacją pracy, sumiennych , samodzielnych.

Kontakt: Dudek Zenon tel. 609 678 572

Poszukujemy osobę do pracy na stanowisko MISTRZ w Zakładzie Usług Komunalnych

Wymagania:

-znajomość zakresu ustawowego w gospodarce odpadami

-znajomość procedur z zakresu ochrony środowiska wymaganych w gospodarce odpadami

-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto : do uzgodnienia

  • Nadzór, koordynacja i kontrola nad wywozem nieczystości stałych komunalnych i przemysłowych zgodnie z zawartymi umowami
  • Nadzór, koordynacja i kontrola pracy podległych pracowników
  • Rozdział zadań na poszczególne stanowiska pracy
  • Kontrola gospodarki materiałowej
  • Udzielanie instruktażu stanowiskowego
  • Nadzór i kontrola prac remontowych i modernizacyjnych

Kontakt: Ewa Żyła tel. 15-865 05 40 wew. 26